Akwarela, gwasz, pióro, pędzel, tusz na sumarycznym szkicu ołówkowym,
papier żeberkowy w odcieniu brunatnym naklejony całą powierzchnią na tekturę;
41,3 x 65,4 cm (w świetle starego passe-partout typu "wiedeńskiego").
Sygnowany ponad dolną krawędzią po prawej półsuchym pędzelkiem akwarelą w tonacji brunatnej: JFałat Bystra 1917 (inicjał imienia i pierwsza litera nazwiska związane)