olej, płótno, 87 × 116,5 cm
sygn.p.d.: JHulewicz 25
na odwrocie na krośnie znajdują się dwa ekslibrisy Emila Zegadłowicza (jeden autorstwa Ludwika Misky'ego).
Estymacja: 250 000-270 000 zł