litografia/papier, 48,5 x 36 cm (wymiar arkusza)
Teka 13 litografii (6 jednobarwnych, 5 dwubarwnych, 2 trójbarwne) oraz strona tytułowa zawierająca opis w języku niemieckim, angielskim i francuskim, sygnowana ołówkiem nr '41 Lebenstein'. Edycja 41/80
1) Petite vertu (Cnotka), litografia/papier 35,5 x 24 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
2) Corps propre (Ciało własne) litografia/papier 35,5 x 24 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
3) Ballon - Baba (Balon- Pupa) litografia/papier 35,5 x 24 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
4) Scène champêtre (Sielanka) litografia/papier 35 x 25 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
5) Mythe en commun (Wspólny mit) litografia/papier 36 x 24 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
6) Inassouvissement (Nienasycenie) litografia/papier 26 x 33 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
7) Trophées - (Trofea) litografia/papier 39 x 26,5 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
8) Petite vice (Małe grzeszki) litografia/papier 36 x 24,5 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
9) Composition (Kompozycja) litografia/papier 36,5 x 24,5 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
10) Composition (Kompozycja) litografia/papier 35,5 x 24,5 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
11) Attente (Oczekiwanie) litografia/papier 36 x 25 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
12) Troïka (Trójka) litografia/papier 36,5 x 24,5 cm (zadruk), sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '41/18'
13) Composition (Kompozycja) litografia/papier 36,5 x 24 cm (zadruk)