olej/płótno 110 x 110 cm na odwrociu opisany: `Irmina Staś | 2010 | "005" `
Studentka ASP w Warszawie, Wydział Malarstwa, pracownia prof. Leona Tarasewicza; specjalizacje: Malarstwo Ścienne u prof. Edwarda Tarkowskiego i Sztuka w Przestrzeni Publicznej u prof. Mirosława Duchowskiego. W latach 2006-2008 studiowała w ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Wydział Grafiki i Malarstwa, pracownie: prof. Piotra Stachlewskiego i prof. Zbigniewa Purczyńskiego. W 2006 r. ukończyła Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie.
STAŚ Irmina
Urodzona w Żelechowie, ukończyła Liceum Plastyczne w Łodzi. Studiowała na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi w latach 2006-2008. Dyplom magisterski otrzymała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni prof. Leona Tarasewicza i dr Pawła Susida, a Aneks do Dyplomu w Pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej prof. Mirosława Duchowskiego w 2012 roku.