olej, płótno
64,5 x 64,2 cm
sygn. l.d.: GWOZDECKI
Na odwr., na górnej listwie krosna nalepka wystawowa (druk, atrament, stempel) o treści: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE | 1911 | Nr 784 | Autor Gwozdecki Gustaw | Dzieło p.t. Kwiaty w dzbanku | Rodzaj ol. cena -
Obraz wymieniony w:
- Nieustająca Wystawa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, czerwiec 1911, nr kat. 129 (Kwiaty w dzbanku);
- Gustaw Gwozdecki (1880-1935). Wystawa monograficzna [katalog dzieł wszystkich] oprac. Anna Lipa, pod red. M. Gołąb, Muzeum Narodowe w Poznaniu 23 II - 13 IV 2003, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki w Warszawie 7 VII - 18 VIII 2003, Muzeum Narodowe w Krakowie 26 VIII - 15 X 2003, Poznań 2003, s. 97, nr kat. I 131 (jako obraz zaginiony).
Organizator aukcji dolicza 15% opłatę do ceny sprzedaży.
Pozycje nr 5 oraz 19 zostały sprowadzone z państwa spoza Unii Europejskiej. Do wylicytowanej ceny doliczona zostanie opłata organizacyjna w wys. 23 % (w tym zawarty jest podatek VAT, droit de suite i podatek graniczny).