Uczynki miłosierdzia chrześcijańskiego, 164(6 ?)
obraz olejny na płótnie, dublaż woskowy; 102,5 x 152 cm
sygnowany i datowany jasną farbą u dołu, na lewo od środka (na dnie beczki): Drooch / Sloot / 164(6 ?)
Przypowieść o uczcie królewskiej, 1639
obraz olejny na płótnie, dublowany; 94,5 x 139 cm;
sygnowany i datowany po lewej u dołu (pod siedzącym na
ziemi mężczyzną w kapeluszu): JC (wiązane) Drooch Sloot. 1639