szkło ołowiowe, malowane, topione w formie, szlifowane, polerowane , 24 × 9 × 11 cm, 2009
Beata Mak-Sobota Urodzona w 1968 roku. Absolwentka Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom otrzymała w Pracowni Projektowania Szkła prof. Henryka Wilkowskiego. Od 1994 roku jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym macierzystej uczelni, a od roku 2014 prowadzi II Pracownię Szkła Użytkowego w Katedrze Szkła. W latach 2008-2012 pełniła funkcję Kierownika Katedry Szkła. Brała udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju, m. in. we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Łodzi oraz za granicą, m. in. we Francji, Niemczech, Maroko, Danii, Czechach. Swój twórczy dorobek prezentowała na kilkunastu wystawach indywidualnych w kraju: we Wrocławiu i Krakowie oraz w Epe (Holandia). Jej prace znajdują się w zbiorach Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze, BWA Zamek Książ, Muzeum Okręgowego w Sosnowcu oraz w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą m.in. Victora Asha.
Absolwentka Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom otrzymała w Pracowni Projektowania Szkła prof. Henryka Wilkowskiego. Od 1994 roku jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym macierzystej uczelni, a od roku 2014 prowadzi II Pracownię Szkła Użytkowego w Katedrze Szkła. W latach 2008-2012 pełniła funkcję Kierownika Katedry Szkła. Brała udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju, m. in. we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Łodzi oraz za granicą, m. in. we Francji, Niemczech, Maroko, Danii, Czechach. Swój twórczy dorobek prezentowała na kilkunastu wystawach indywidualnych w kraju: we Wrocławiu i Krakowie oraz w Epe (Holandia).
Jej prace znajdują się w zbiorach Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze, BWA Zamek Książ, Muzeum Okręgowego w Sosnowcu oraz w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą m.in. Victora Asha.
Informacje dla kupujących:
Do każdego obiektu można zgłosić chęć kupna.
Polecamy skorzystanie z opcji"LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub reprezentujemy Państwa zgłoszenia do wskazanego limitu ceny (informacja poufna).
Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: aukcje@artinfo.pl
Artinfo.pl obsługuje zlecenia telefoniczne tylko przy zgłoszeniach powyżej 1000 zł. Zlecenia poniżej, należy składać w postaci maksymalnego limitu ceny.
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 7 dni od daty aukcji.
Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej opłatę aukcyjną oraz opłaty dodatkowe wynikające z oznaczeń katalogowych obiektu. Opłata aukcyjna stanowi część końcowej ceny obiektu i naliczana jest degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do kwoty 100 000 złotych (włącznie) w wysokości 18%, powyżej kwoty 100 000 złotych w wysokości 15%.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium. Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem: 22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00) email: aukcje@artinfo.pl