akwarela/papier, 21 x 33 cm (w świetle passe-partout) sygnowany p.d.: `Saks 12`
Swoją przyszłość zawsze wiązała z architekturą wnętrz, którą studiowała przez trzy lata. I choć dziś pierwotne plany uległy przeobrażeniu, to z powodzeniem odnajduje się na wielu innych płaszczyznach m.in. pracując jako dziennikarz i grafik. Nie ma też dnia, w którym nie tworzy - nawet jeśli jest to wymyślanie kolejnego obrazu w głowie. Ma za sobą liczne wystawy zbiorowe i indywidualne, publikacje w prasie i periodykach branżowych, głównie zagranicznych. Maluje to, co jest jej najbliższe, ważna jest gra światła i cieni. Ważniejsze wystawy i publikacje: "Z Polski na Wyspy Zielone" - zbiorowa wystawa w Będzinie na Festiwalu Celtyckim, 2010-2011, "Festiwal Lokalnych Kultur" w Radzyminie, 2011, Międzynarodowy Festiwal Akwareli w Izmir, Turcja 2012, Publikacja w magazynie "Artists and Illustrators" - 2011, 2012, Publikacja w magazynie "Polskie Kulturalne Podziemie" - lata 2009-2012.
SAKS Aneta