Akryl, płótno; 100 x 70 (wymiar każdej pracy) Sygnowane i opisane na odwrocie
Malarz. Ważniejsze wystawy indywidualne: 1987, Galeria BWA, Koszalin; 1989, Dom Wojska Polskiego, Warszawa; 1992, Friedland, Niemcy; 1994, Neubrandenburg i Hamburg, Niemcy; 1996, Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin; 2004, Centrum Sztuki Polskiej im. Jana Pawła II, Toronto, Kanada; 2007, Bałtycka Galeria Sztuki, Koszalin. Jest laureatem kilku nagród, m.in. odznaczony medalem "Zasłużony dla Województwa Koszalińskiego" (1998).
Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:
tel.: 022 818 94 68 tel. kom.: 506 122 445 e-mail:aukcje@artinfo.pl