olej/płótno, 50 x 60 cm sygnowany p.d.: `ADRIAN | AMBROZIAK | [znak autorski] 2010`
Absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Mari Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dyplom uzyskał w 2011 r. w pracowni Grafiki Projektowej prof. Grzegorza Mazurka i dr Sławomira Plewko. Zajmuje się malarstwem, projektowaniem graficznym i rysunkiem. Przez rok pracował w Łodzi jako grafik komputerowy tworząc animacje flash. Uczestniczył w wystawach zbiorowych: "Pomiędzy światłem a dotykiem" wystawa tyflografiki dla niewidomych, Lublin 2008 r., "Between Light & Touch" wystawa tyflografiki dla niewidomych, Druskienniki (Litwa) 2008 r., "Spojrzenia" wystawa rysunku studentów IV roku grafiki, Galeria Krańcowa (Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"), Lublin 2009 r.
AMBROZIAK Adrian